"Avrupa ile Asya yı Birleştiren Marka"
444 11 70

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Rent A Car Ofisimiz

  • ALIŞ OFİSİ
  • Alış Tarihi
  • Alış Saati
  • İADE OFİSİ›
  • İade Tarihi
  • İade Saati
  • Kiralama koşullarını okudum kabul ediyorum
  • Avro kartımı kullan
  • REZERVASYON KODU
  • E-MAIL ADRESİNİZ

HABERLER & FIRSATLAR

Tüm Haberler

Adres:

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar-Yeşilköy-İstanbul

 

Email:

info@avrorentacar.com

 

Telefon:

(0212) 465 37 51

 

1953 yılında uluslararası hava trafiğine açılan Atatürk Havalimanı bugün, yıllık 60 milyona yaklaşan yerli ve yabancı yolcunun ulaşım için kullandığı Türkiye`nin en büyük havalimanı haline gelmiştir. 

 

Türkiye’de 2004 yılında Anım Tur şirketimiz bünyesinde 2004 yılında Atatürk Havalimanında faaliyete başlayan Avro Rent A Car günümüzde ülkenin geneline yayılmış bulunmaktadır. Bugün en büyük şehirler başta olmak üzere 15 farklı noktada hizmet veren Avro Rent A Car hizmet alanını genişletmeye kararlıdır. Sektörün büyüme hızının en durağan olduğu dönemde ülke piyasasına girip başarılı bir tutunma sağlamıştır. Bu başarısının arında şüphesiz ki yılların ve uluslar arası standartlara sahip olmanın ayrımı yatmaktadır. Uluslararası piyasada 150 farklı ülkede 25 yıllık tecrübesi bulunan Dollar Rent A Car Türkiye distribütörlüğünü de başarılı şekilde yürütmüş olan Avro Rent A Car sektörel tecrübesiyle her türlü uygulamaya dair problemlere bağışıklık kazanmış ve her türlü problem karşısında en etkin çözümü sağlayabilmektedir.

 

Firma merkezi ofis olarak kullandığı Atatürk Havalimanı ofislerinde iç ve dış hatlar terminalleri ile İstanbul’ a gelen yolcularına firma kalitesini tam yansıtır düzeyde hizmet vermektedir. Günlük olarak yaklaşık 10000 kişinin uğrak yeri olan havalimanında müşterilerine oto kiralama sektöründe verilen hizmet alternatiflerini büyük oranda sunmaktadır. Atatürk havalimanının uluslar arası kalitesi ile kolayca entegre olan firma kurumsal çalışma kültürü ile müşterilerinin daima beğenisini kazanmaktadır. Dünya çapında kuruluşundan itibaren prensip olarak müşterilerine saygı çerçevesinde hizmet verme ve etkili çözümü sunmayı belirlemiştir. Bu hedefini her kademedeki personel tam olarak özümsemiş ve uygulamalarına yansıtarak hizmet standartlarını yükselmişlerdir. Personel her tülü gayreti göstererek müşterilerine daha hızlı ve etkili cevap verebilmek adına imkân dairesindeki her türlü bilgi ve becerilerini işlerine yansıtmaktadırlar.

 

Ülkemizde 2000 yılı öncesine kadar pek fazla bilinmeyen ve çok yaygın olmayan bu sektör için Avro Rent A Car ın piyasaya girmesiyle temelleri üzerine oturmaya başlamış ve hem firmaların hem de müşterilerin doğru bilgi edinebileceği bir merci halini almaktadır. Atatürk havalimanında uygulamaları arasında olan transfer hizmeti müşterilerine kendilerini değerli hissetmeleri ve iş dünyası temsilcileri için ofis araba hizmeti sunan bir uygulamadır. Bu uygulamada araçlar kişiler hava limanına inmeden hazırlanmakta ve havalimanında karşılanıp buradan istedikleri noktalara transferleri yapılmaktadır. Bu alanda işini bilen, saygılı ve İstanbul yol güzergahına hâkim ve tecrübeli şoförler istihdam edilmektedir. Etkili bir firma tarafından etkili bir seçimle belirlenen bu şoförler size metropol şehrin trafik kabusunu yaşatmayacaktır. Ayrıca yol güzergahına hâkim değilseniz planlanan yerde ve saatte bulunmanız çok zor olacağı için pratik bağlantı noktalarına hakim şoförlerimiz sizleri ajandanızdaki programlarınıza sadık kalmanızı ve görüşmelerinizi zamanında yapabilme imkanı sunacaktır. İş dünyası için etkili bir iş ortağı olan rent a car hizmeti ve bu hizmet içerisinde transfer hizmeti her müşteri sınıfından talep görmektedir.